صفحه اصلی
مرور اطلاعات

ثبت نام در پورتال
ورود

تماس با ما

جستجو در پورتال

مشاوره/ با سلام، من چند سال پيش بيمه شده بودم ولي دفترچه دريافت نكردم و شماره بيمه خود را نميدانم، چطور مي توانم شماره بيمه خود را پيدا كنم؟ لينكي كه گذاشتيد: http://91.186.220.119/savabegh/login.htm مربوط به سوابق بيمه اي مي باشد و نياز به شماره بيمه دارد. جايي هست كه بتوانم شماره بيمه خود را بيابم؟
  • پرسش و پاسخ با سلام، من چند سال پيش بيمه شده بودم ولي دفترچه دريافت نكردم و شماره بيمه خود را نميدانم، چطور مي توانم شماره بيمه خود را پيدا كنم؟ لينكي كه گذاشتيد: http://91.186.220.119/savabegh/login.htm مربوط به سوابق بيمه اي مي باشد و نياز به شماره بيمه دارد. جايي هست كه بتوانم شماره بيمه خود را بيابم؟  ؟ با سلام بايد به شعبات تامين اجتماعي محل كارگاه مراجعه وبا ذكر نام(شماره) كارگاهي كه مشغول فعاليت ب
  • را بيابم؟  ؟ با سلام بايد به شعبات تامين اجتماعي محل كارگاه مراجعه وبا ذكر نام(شماره) كارگاهي كه مشغول فعاليت بوده ايد درخواست بررسي سوابق پرداخت بيمه اي بنمائيد.ضمن اينكه خدمات مذكور را كارگزاري هاي تامين اجتماعي نيز انجام مي دهند.
مشاوره/ سلام خسته نباشيدشماره بيمه باكدملي ...راميخواهم متشكرم
  • پرسش و پاسخ سلام خسته نباشيدشماره بيمه باكدملي ...راميخواهم متشكرم   ؟ سلام . لطفا منظورتان را روشن تر بيان فرماييد . تا راهنمايي لازم بعمل ايد . موفق باشيد سلام خسته نباشيدشماره بيمه خودراگم كرده ام وبيمه ام آخرين بار ازمسجد سليمان ردشده است چطور ميتوانم
  • ن تر بيان فرماييد . تا راهنمايي لازم بعمل ايد . موفق باشيد سلام خسته نباشيدشماره بيمه خودراگم كرده ام وبيمه ام آخرين بار ازمسجد سليمان ردشده است چطور ميتوانم شماره ام راداشته باشم باسلام . شما مي توانيد ازطريق سامانه رويت سوابق سازمان تامين اجتماعي   يا مراجعه به سازمان تامين اجتماعي شهرستاني كه زندگي مي كنيد شماره بيمه خود را پيدا كنيد . ضمنا اگر بعداز ان شهر بازهم بيمه بوده ايد شماره بيمه شما همان شماره اي ميباشد كه داريد و دردفترچه تامين درمانتان هم ذكر شده است
مشاوره/ با عرض سلام و خسته نباشيد ميزان مستمري بازنشستگي براي جانبازان بالاي 50 درصد جانبازي در شركتهاي خصوصي بر چه مبنايي محاسبه ميگردد آيا ير مبناي ميانگين حق بيمه پرداختي دوسال آخر يا اينكه در صورت جهشي بودن حقوق و مزاياي دو سال آخر برمبناي ميانگين 5 سال آخر محاسبه ميگردد خواهشمندم درصورت وجود بخشنامه يا دستورالعمل در اين زمينه لطفا شماره و تاريخ آن را بفرماييد . با تشكر
  • ستگي براي جانبازان بالاي 50 درصد جانبازي در شركتهاي خصوصي بر چه مبنايي محاسبه ميگردد آيا ير مبناي ميانگين حق بيمه پرداختي دوسال آخر يا اينكه در صورت جهشي بودن حقوق و مزاياي دو سال آخر برمبناي ميانگين 5 سال آخر محاسبه ميگردد خواهشمندم درصورت وجود بخشنامه يا دستورالعمل در اين زمينه لطفا شماره و تاريخ آن را بفرماييد . با تشكر  ؟ ضمن اداي احترام به تمامي جانبازان
  • اداي احترام به تمامي جانبازان معزز انقلاب و دفاع مقدس باستحضارميرساند براساس بخشنامه ها و دستورالعملهاي اجرايي در خصوص محاسبه متوسط دريافتي براساس ماده 77 قانون تامين اجتماعي كه همان متوسط دريافتي 2 سال اخر يا 5 سال ميباشد عمل ميگردد . متن بخشنامه و شماره هاي قانون اعلام گرديده و ذيلا بعرض ميرسد خشنامه شماره ۴۵ سازمان تامين اجتماعي موضوع نحوه بازنشستگي جانبازان و آزادگان به شماره ۱۴۶۶ تاريخ ۷/۶/۸۵ در اجراي قانون نحوه بازنشستگي جانبازان انقلاب اسلامي  وجنگ تحميلي ، معلولان عادي
مشاوره/ خبر از اين مهمتر كه بخشنامه بازنشستگي طبق بنده 91 بودجه كل كشور در سال 1390از طرف مدير عامل تامين اجتماعي 5 روز پيش صادر شده كه كارگران با 10 سال حق بيمه و زنان با 55 سال سن و مردان 60 سال سن وهم چنين كساني كه كمتر از 10 سال حق بيمه داده ميتوانند با پرداخت حق بيمه سنوات كمتر از 10 سال سهم بيمه شده و كارفرمابازنشسته شوند و تمام روز نامه ها هم نوشتند و در سايت تامين اجتماعي هم موجود است ولي سايت شما هيچ اشارهاي به آن خبر مهم نكرده است در صورتي كه خيلي از شما سئوال بازنشستگي با 10 سال را كرده بودند شما بايد اين بخشنامه را چاپ ميكرديدمگر اين كه به روز نيستيد
  • پرسش و پاسخ خبر از اين مهمتر كه بخشنامه بازنشستگي طبق بنده 91 بودجه كل كشور در سال 1390از طرف مدير عامل تامين اجتماعي 5 روز پيش صادر شده كه كارگران با 10 سال حق بيمه و زنان با 55 سال سن و مردان 60 سال سن وهم چنين كساني كه كمتر از 10 سال حق بيمه داده ميتوانند با پرداخت حق بيمه سنوات كمتر از 10 سال سهم بيمه شده و كارفرمابازنشسته شوند و تمام روز نامه ها هم نوشتند و در سايت تامين اجتماعي هم موجود است ولي سايت شما هيچ اشارهاي به آن خبر مهم نكرده است در صورتي
  • سنوات كمتر از 10 سال سهم بيمه شده و كارفرمابازنشسته شوند و تمام روز نامه ها هم نوشتند و در سايت تامين اجتماعي هم موجود است ولي سايت شما هيچ اشارهاي به آن خبر مهم نكرده است در صورتي كه خيلي از شما سئوال بازنشستگي با 10 سال را كرده بودند شما بايد اين بخشنامه را چاپ ميكرديدمگر اين كه به روز نيستيد  ؟ با سلام بله سايت ما 30 روز در دسترس نبود.واين نشان مي دهد شما 30 روز است به سايت سر نزده ايد.
مشاوره/ به نام خدا باسلام ، احتراما ، خواهشمند است دراين خصوص اينجانب را راهنمائي بفرمائيد : 1- آيا كارفرما موظف به پرداخت حقوق پرسنل تامين اجتماعي در دوران مرخصي استعلاجي تا 3 روز مي باشد. 2- درصورتيكه بخشنامه اي دراين خصوص وجود دارد اعلام فرمائيد باتشكر قاسمي
  • به نام خدا باسلام ، احتراما ، خواهشمند است دراين خصوص اينجانب را راهنمائي بفرمائيد : 1- آيا كارفرما موظف به پرداخت حقوق پرسنل تامين اجتماعي در دوران مرخصي استعلاجي تا 3 روز مي باشد. 2- درصورتيكه بخشنامه اي دراين خصوص وجود دارد اعلام فرمائيد باتشكر قاسمي  ؟ بله در سايت تامين اجتماعي و يا كتاب قانون كار
مشاوره/ با سلام وادب 1/من شنيدم در تاريخ23/1/88 بخشنامه اي تحت عنوان افزايش حقوق مبنا مشمول كسر حق بيوه براي اصناف اعلام شده چطوري مي تونم به اين مورد دسترسي پيدا كنم ؟امكان ارسال آن به ايميل اينجانب هست؟ 2/آيا افزايش حقوق مبنا يي براي شركتهاي توليدي بازرگاني مواد غذايي مثل اصناف كه به مبلغ حدود 105000-106000 رسيده به غير از حداق مبلغ87840 ريال اعلام شده؟ با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام وادب 1/من شنيدم در تاريخ23/1/88 بخشنامه اي تحت عنوان افزايش حقوق مبنا مشمول كسر حق بيوه براي اصناف اعلام شده چطوري مي تونم به اين مورد دسترسي پيدا كنم ؟امكان ارسال آن به ايميل اينجانب هست؟ 2/آيا افزايش حقوق مبنا يي براي شركتهاي توليدي بازرگاني مواد غذايي مثل اصناف كه به مبلغ حدود 105000-106000 رسيده به غير از حداق مبلغ87840 ريال اعلام شده؟ با تشكر  ؟ با سلام بخشنامه هاي تامي
  • 000-106000 رسيده به غير از حداق مبلغ87840 ريال اعلام شده؟ با تشكر  ؟ با سلام بخشنامه هاي تامين اجتماعي در خصوص حق بيمه صنوف زياد ومتعدد است .لذا براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به شعبات تامين اجتماعي مراجعه فرمائيد. 9/3/88
مشاوره/ سلام حق اولاد بازنشستگان تامين اجتماعي با سابقه 25 سال چقدر است ممنونم
  • bsp;؟ درود دوست گرامي حق اولاد يا عائله مندي طبق ماده 86 قانون تامين اجتماعي منحصرا تا دو فرزند و معادل سه برابر حداقل مزد روزانه مصوب همان سال (طبق بخشنامه شوراي عالي كار) پرداخت مي‌گردد و ارتباطي با سابقه كاري  ندارد
مشاوره/ به نام خدا باسلام ، احتراما ، خواهشمند است دراين خصوص اينجانب را راهنمائي بفرمائيد : 1- آيا كارفرما موظف به پرداخت حقوق پرسنل تامين اجتماعي در دوران مرخصي استعلاجي تا 3 روز مي باشد. 2- درصورتيكه بخشنامه اي دراين خصوص وجود دارد اعلام فرمائيد باتشكر قاسمي
  • پرسش و پاسخ به نام خدا باسلام ، احتراما ، خواهشمند است دراين خصوص اينجانب را راهنمائي بفرمائيد : 1- آيا كارفرما موظف به پرداخت حقوق پرسنل تامين اجتماعي در دوران مرخصي استعلاجي تا 3 روز مي باشد. 2- درصورتيكه بخشنامه اي دراين خصوص وجود دارد اعلام فرمائيد باتشكر قاسمي  ؟ با سلام تا سه روز به عهده شركت است ومازاد بر عهده تامين اجتماعي است.
مشاوره/ باسلام احتراما يك شركت نرم افزاري جديد التاسيس هستيم لطفا راهنمايي فرمائيد حق بيمه پيمانكاري چگونه است ؟درصدآن چقدر است ؟وچه كسي بايد بپردازد؟ومربوط به چه اشخاص حقيقي يا حقوقي ميشود ؟ ودرصد آن چقدر است .
باسلام احتراما يك شركت نرم افزاري جديد التاسيس هستيم لطفا راهنمايي فرمائيد حق بيمه پيمانكاري چگونه است ؟درصدآن چقدر است ؟وچه كسي بايد بپردازد؟ومربوط به چه اشخاص حقيقي يا حقوقي ميشود ؟ ودرصد آن چقدر است .
  • با سلام حق بيمه قراداد %15+ 1/9 (15%) =16.66  مي باشد كه از پيمانكار كسر واگر پيمانكار ليست حقوق وبيمه  هر ماه به شعبه تامين اجتماعي بدهد اين مبلغ قابل آزاد شدن توسط كارفرما است ضمن اينكه موسسات نرم افزاري بخشنامه(بخشنامه 14/3 تامين اجتماعي را سرچ كنيد) دارند كه بيمه از قراردادهايشان توسط كارفرما كسر نمي شود ومفاصا حساب قرادادها از طريق رسيدگي به دفاتر صادر مي شود.
مشاوره/ سلام در يكي از سازمانهاي محلي بمدت يازده سال سابقه كار در سمت مسئول روابط عمومي بصورت قراردادي (با قراردادهاي يكساله ) و با پرداخت كامل حق بيمه به تامين اجتماعي را دارم با توجه به مدرك تحصيلي دبيري زبان و ادبيات فارسي جذب آموزش و پرورش شهرمان شده ام پس از چندين سال اشتغال پيماني اخيرا بصورت استخدام رسمي آزمايشي درآمده ام آيا مي توانم در صندوق تامين اجتماعي بمانم و از مزاياي صندوق بازنشستگي كشوري بهره مند شوم و در صورت باقي ماندنم در صندوق تامين اجتماعي مزاياي قانون خدمات كشوري شامل اينجانب نيز مي شود يا خير آيا از سوي معاونت توسعه مديريت و منابع انساني رياست جمهوري در اين اواخر بخشنامه اي در اين زمينه به ادارات و سازمانها ابلاغ شده است لطفا در صورت هر گونه اطلاع ياوجود چنين بخشنامه اي راهنماييم فرماييد . باتشكر يك فرهنگي تازه تبديل شده به استخدام رسمي آزمايشي
  • تامين اجتماعي بمانم و از مزاياي صندوق بازنشستگي كشوري بهره مند شوم و در صورت باقي ماندنم در صندوق تامين اجتماعي مزاياي قانون خدمات كشوري شامل اينجانب نيز مي شود يا خير آيا از سوي معاونت توسعه مديريت و منابع انساني رياست جمهوري در اين اواخر بخشنامه اي در اين زمينه به ادارات و سازمانها ابلاغ شده است لطفا در صورت هر گونه اطلاع ياوجود چنين بخشنامه اي راهنماييم فرماييد . باتشكر يك فرهنگي تازه تبديل شده به استخدام رسمي آزمايشي   ؟ با سل
  • مانها ابلاغ شده است لطفا در صورت هر گونه اطلاع ياوجود چنين بخشنامه اي راهنماييم فرماييد . باتشكر يك فرهنگي تازه تبديل شده به استخدام رسمي آزمايشي   ؟ با سلام انتخاب صندوق با شماست وشما مي توانيد تامين اجتماعي را ادامه دهيد.اما قاعدتا اگر تفاوتي حاصل شود بايد از جيب بپردازيد.مشكلي نيز از جهت برخورداري از مزاياي قانون خدمات كشوري نخواهيد داشت اين موضوع در قانون برنامه پنجم ذكر شده كه مي توانيد متن آن را در اينترنت سرچ وملاحظه كنيد.
100 رديف در 10 صفحه
   << بعدي  10  9  8  7  6  5  4  3  2  1
|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|نظر شما چيست
وضعيت اقتصادي را تا پايان سال 1391 چگونه ارزيابي مي كنيد؟



[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 680 | نظرات: 0

|مشاوره در رازنامه
تازه ها  |  بيشترين بازديد
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني